Wakacje marzeń

Coraz więcej pracujących Polaków zauważa, że dla prawidłowego funkcjonowania i efektywnej pracy potrzebne są zarówno aktywności typu zawodowego jak i odpoczynek.
Do lamusa odchodzą czasy, gdy rezygnowało się z urlopu lub poświęcało się go na dorabianie za granicą i remont mieszkania.
Teraz świadomi pracownicy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem planują urlop, chcąc go spędzić z dala od miejsca pracy i zamieszkania w zupełnie odmiennym otoczeniu.

Kierunki wakacyjne

Od lat niesłabnącą popularnością cieszy się polskie morze, choć w ostatnich latach, przegrywa z niewiele droższymi wczasami nad morzami znacznie cieplejszymi. Nad Bałtyk przyjeżdżają jednak nadal rodziny z dziećmi, emeryci i wszyscy ci, którzy boją się dalekich podróży w nieznane miejsca. Drugim równie popularnym kierunkiem wakacyjnych eskapad są polskie góry i to zarówno latem jak i zimą. Czasem Polacy wybierają równie atrakcyjne miejsca po czeskiej i słowackiej stronie, rzadziej kierują się w stronę wyższych Alp.
Coraz większa rzesza rodaków korzysta także z wyjazdów zagranicznych oferowanych przez liczne biura podróży.

Wakacje na kredyt

Nie zawsze udaje się w ciągu roku zaoszczędzić na wymarzone wakacje, stąd popularne są niewysokie kredyty łatwe do spłaty w ciągu roku. Nim jednak skorzysta się z bankowej oferty, warto sprawdzić, czy kredyt
faktycznie jest tak atrakcyjny jak go reklamują i ile wyniesie rata.
Służy do tego kalkulator kredytowy. Ta prosta aplikacja obliczy nie tylko ratę kredytu, ale także całkowity koszt pożyczki i długość spłaty. Umożliwi także wybór rat rosnących, malejących lub równych w zależności od preferencji i możliwości finansowych kredytobiorcy.
To kalkulator kredytowy pozwoli porównać oferty różnych banków i dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Potem wystarczy już tylko wykorzystać uzyskane dane do podjęcia decyzji o kredycie, poczekać na pozytywną opinię banku i wyjechać na wymarzone wakacje.